FORUM

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUM

Za sve fanove TOMOS-a

Dobrodosli na novi Tomos fan forum!! Nadam se ugodnom druzenju, dijeljenju korisnih savjeta i informacija!! Za sva pitanja obratite se meni ili jednom od moderatora! Pozz!
Svi clanovi se pozivaju da pozovu svoje prijatelje na forum!!
OBAVIJEST Produzujemo godisnjinji jos do nedjelje... nastavak ostaje isti => Za sva pitanja i probleme obavjstite Administratora AtoZz

Latest topics

» Pozdrav svima!
Pozdrav :) Icon_minitime1ned sij 27, 2013 10:59 pm by Bora_50

» POTRAŽUJEM
Pozdrav :) Icon_minitime1sri lip 27, 2012 1:45 am by subaru wrx

» Tomos na vodu
Pozdrav :) Icon_minitime1čet lip 14, 2012 2:28 pm by adia

» Pozdrav :)
Pozdrav :) Icon_minitime1pon tra 16, 2012 1:41 pm by sandi1

» Pozdravljam sve na forumu.
Pozdrav :) Icon_minitime1sub tra 14, 2012 3:48 pm by sandi1

» potrebna pomoc oko cilindra
Pozdrav :) Icon_minitime1pet pro 09, 2011 11:30 pm by perav

» Pravila Tomos Fan Foruma
Pozdrav :) Icon_minitime1sub stu 19, 2011 12:09 pm by MatejT3

» Zdravo svima!
Pozdrav :) Icon_minitime1pet stu 18, 2011 10:32 am by MatejT3

» Tomos APN 15 SL
Pozdrav :) Icon_minitime1ned oľu 27, 2011 12:59 am by Atila88

Navigation

Affiliates

free forum
 

2 posters

    Pozdrav :)

    avatar
    Tigar.91


    Posts : 1
    Points : 4
    Reputation : 1
    Join date : 21.03.2012

    Pozdrav :) Empty Pozdrav :)

    Postaj by Tigar.91 sri oľu 21, 2012 1:43 pm

    Evo ovom prilikom pozdravljam sve članove foruma Smile

    Evo da krenem od početka Wink posjedujem automatika iz 1990. godine, kupljen još u vrijeme juge u jednoj trgovini koja odavno više i ne postoji Sad i do sada je motor bio u garaži na suhom, nevožen, zadnje je vožen negdje 1991/92 godine i napravio sam pregled motora, otvorio poklopac prema magnetu, podesio platine, stavio novu svječicu očistio cijeli taj sklop ( mogu reči da je ispod poklopca ko iz tvornice, sve novo Smile ) očistio dovod goriva ( pipica, dovodna cijevčica, plovak, karburator i kao i struja i ovdje sve izgleda kao novo i nakon nekoliko pokušaja motor radi ko urica Smile i sad ono glavno Wink

    idem ga registrirati kako bi se bez problema mogao voziti cestom Smile i dolazim do saznanja u stanici za tehnički pregled da bih trebao za registraciju, pošto nikada motor nije registriran, trebam račun od trgovine gdje sam kupio motor.. ups.. to je bilo prije 22 godine, i odonda sam jednu kuću prodao, živio u stanu jedno vrijeme i sad živim u drugoj kući i naravno tog računa nemam Sad samo imam izbljedelu kartonsku knjižicu motora na kojoj ništa ne piše Sad

    i sad da li neko ima iskustva ili ideju kako bih mogao doči do kopije tog računa?

    Trgovina ne postoji neznam niti ja koliko godina Sad , kod ovlaštenog prodavača Tomos motora nemaju pojma šta bih trebao napraviti Sad pitao sam ih da li bi mi iz tvornice u Sloveniji to mogli nekako dati ili uputiit gdje bih to mogao nači, ali sam dobio odgovor da to oni nebi mogli, već trebam tražiti od trgovine Sad a ja niti neznam kako se trgovina onda zvala Sad

    i sad kad sam uložio trud da osposobim motor, koji usput radi ko urica Smile , naišao sam na birokratske probleme Sad

    Bio bih vrlo zahvalan za bilo kakvu ideju i pomoč koja bi dovela do cilja a to je registracija navedenog motora Smile

    U iščekivanju ideja i prijedloga Smile
    sandi1
    sandi1


    Posts : 4
    Location : Munije
    Age : 36
    Points : 6
    Reputation : 0
    Join date : 14.04.2012

    Pozdrav :) Empty Re: Pozdrav :)

    Postaj by sandi1 pon tra 16, 2012 1:41 pm

    Kupiti ramu koja ima papire nemora imati motor i sve preseliti na nju.

      Similar topics

      -

      Sada je: pet oľu 29, 2024 3:05 am.